Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Rozród

Porodówka: Dysponujemy specjalną salą porodową przygotowaną do wykonania cesarskiego cięcia. Sala ta wyposażona jest dodatkowo w inkubator z podłączonym tlenem wyposażony w czujnik temperatury powietrza i temperatury ciała, dzięki któremu już niejednemu stworzeniu uratowaliśmy życie.

Antykoncepcja: Wykonujemy zabiegi sterylizacji hormonalnej samców (inplanty antytestosteronowe), samic (tabletki lub zastrzyki hormonalne). Wykonujemy zabiegi sterylizacji chirurgicznej czyli kastracji u samców i samic.

Aborcja: Wykonujemy zabiegi aborcji hormonalnej oraz chirurgicznej tylko w sytuacji, w której jest wskazanie medyczne (wady genetyczne któregoś z rodziców, przebyty wcześniej uraz kości miednicy, przebyte wcześniej cesarskie cięcie)

Stymulacja hormonalna: Wykonujemy badania hormonalne i cytologiczne w celu określenia płodności i fazy cyklu płciowego. Wykonujemy hormonalną stymulację jajników.
Aktualności
ŚWIATOWY DZIEŃ PSA
 Wszystkim Psiakom  z okazji  ich ŚWIĘTA Życzymy  Wszystkiego Najlepszego 

Kamienie
Jak ważna jest odpowiednia dieta twojego pupila  żeby nie doszło do takiej kamicy pecherza moczowego

Kotek po wypadku
 przepuklina przeponowa

 
Podstrony:  1  2  3  4  5  6  7 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.